SPOTKANIA MODERACYJNE – OPIS

ZASADY SPOTKAŃ NIEZBĘDNE DO ZALICZENIA

 • Spotkania moderacyjne odbywają się od poniedziałku do piątku od 17.30 – 19.30, na kanale ogólnym discord.
 • Spotkania są dla wszystkich zespołów, każdy w miarę możliwości może dołączyć do spotkań codziennie, minimum 2 dni w tygodniu, chyba że mamy zadania i wiemy co robić, wtedy wystarczy 1 raz.
 • Są to spotkania na których przede wszystkim się wykonuje coś razem z innymi osobami, członkami zespołu. Jeżeli jesteśmy już na spotkaniu, miejmy przygotowany obowiązkowo:
 • Komputer / laptop  Z KAMERKĄ – spotkania są pełne życia, więc bez maseczek wirtualnych, jeżeli jesteśmy bez maseczki i udzielamy się na spotkaniu, dodajemy sobie podwójną liczbę godzin spotkania na naszej LIŚCIE ZADAŃ ZESPOŁU.
 • Notatnik  zeszyt (także elektroniczny) – Na spotkaniach nie ma sekretarzy, nie ma też kierowników / dyrektorów itd… Odpowiadamy za swoje zadania, zapisanie ich i zanotowanie na spotkaniu co i jak należy zrobić.

Naturalnie możemy się zapytać osoby, która zadanie zadała i koniecznie SPISAĆ I TRZYMAĆ KONTAKT Z NAMI I CZŁONKAMI ZESPOŁU, z którymi realizuję projekt.

LINK DO PODSTRONY DISCORD – DOŁĄCZ

 

Zespoły moderacyjne są podzielone zakresem zadań.

Zadania, po każdym spotkaniu moderacyjnym lub otrzymanej na telegramie / Messengerze lub telefonicznie wiadomości, zapisujemy na liście zadań.

LINK DO LISTY ZADAŃ – PRZEJDŹ

 

Sprawy dokumentacji:

Tel. 535650610

Email: kirg.instytut@gmail.com

 

WAŻNE!

Gdy z  jakiegoś względu nie otrzymaliśmy zadań, pytamy się o nie do skutku na grupie telegramowej lub discordzie. Osoba do kontaktu: Paweł Materka, Facebook.com/pmaterka. Możecie śmiało napisać do Pana Pawła.

 

Istnieje możliwość zaangażowania się i uzyskania dodatkowych bonusów godzinowych. Za każdy przekazany do wiadomości innych program nad którym wszyscy pracujemy, otrzymujemy w zależności od skali: od 5-50 godzin realizacji praktyki. Oznacza to w praktyce, że możesz po prostu wykorzystać swoje możliwości promocji programu, który jest darmowy dla ludzi, stanowi podstawę pomocy w ich sytuacji lub inspiracji na ten czas, sam decydujesz jaki program wybierzesz, a do wyboru jest ich aż 25.

LISTA DOSTĘPNYCH PROGRAMÓW – PRZEJDŹ I ZOBACZ

 

CO OTRZYMUJĘ ZA ZAANGAŻOWANIE?

 1. Dołączasz do zespołów, które zmieniają obecną rzeczywistość, wdrażają programy dla mieszkańców, przedsiębiorstw i organizacji. Praktycznie pomagasz samemu sobie i swojej rodzinie, bo to co robimy wszyscy, jest dla wszystkich i od wszystkich.
 2. Uczysz się pracować w innowacyjnym, interdyscyplinarnym środowisku, wykorzystujesz sprawdzone kanały komunikacji i narzędzia, które pozwalają realizować prace zdalnie, z zaangażowaniem, interdyscyplinarnie (spotkania moderacyjne), kreatywnie (na spotkaniach zastanawiamy się nad kierunkiem, wykonujemy zadanie sami lub z zespołem).
 3. Zaangażowane osoby mają możliwość nawiązania z nami współpracy na stałe, więc jak wykazujesz się „sercem”, pomagasz z „motywacją” oraz „pomagasz w promocji lub informowaniu” lub ew. „wnosisz pomysły i możliwości”
 4. Nominujemy osoby też do jednej z grup:
 • KREATORZY ŻYCIA – www.kreatorzy.zycia.pl – wspomagasz projekty, realizujesz swoje zainteresowania, można na Ciebie liczyć i dodajesz od siebie więcej niż wymaga praktyka / staż.
 • ARCHITEKCI ŻYCIA – www.architekci.zycia.pl – projektujesz ludziom / organizacjom / firmom zaplecze w jednej ze specjalności wymienionej na stronie, pałasz zaangażowaniem, kreatywnością i oddaniem sprawie.
 • BOHATERZY ŻYCIA – www.bohaterzy.zycia.pl – masz plan na to co razem wspólnie robimy, jesteś częścią tego, możesz śmiało o sobie powiedzieć, że wniosłem znaczący wkład w realizację programów, angażowanie innych ludzi i zespół, nawiązywanie kontaktów wśród znajomych to Twoja decyzja, ale pamiętaj, że im bardziej się dzielimy, tym się wszystkim mnoży, a to co robimy dla ludzi w potrzebie jest zawsze nieodpłatne, więc dzielenie się z tym działa dla Ciebie i innych tylko na plus.

W sumie nie ma znaczenia nazwa, chcemy poprze to dziwne byłoby gdyby ktoś nie podzielił się czymś z kimś, jeżeli ktoś tego potrzebuje. Być może sami otrzymaliśmy lub będziemy mogli otrzymać coś od kogoś bezinteresownie. To nadaje charakter i kształtuje osobowość, a dawanie to główny składnik, dając czujemy się lepiej.